Bookmark This

2009' Mercedes-Benz E 350

€12,500
Report This Ad!
  • 2009 Mercedes-Benz E 350 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes-Benz E350 CDI , me 178.000 Viti Prodhimit 2009 , ndezje me buton start , sallon lekure , sedilje elektrike me komando tek dyert +ngrohje+ftohje+masazh , sendiljet mbrapa me ngrofje , perde origjinale , navigator te madh , cd player , bagazhier , komando ne timon , kompjuter bordi , kamer parkimi , kamer para night vision , tavan xhami , sensor parkimi , bagazhi hapje mbyllje me buton , limitator shpejtesie , disqe alumini , goma te reja , drita kseno bi kesno , klima tronik , hapje mbyllje qendrore ,Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…Cmimi---12.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363---Viber—WhatsAp--Facebook---Erjon AutoInstagram---ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 29 December 2020