Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz E 320

€7,800
6 photos
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes Benz EVO E320CDI Avantgarde “Pa Taks luksi”(2987cc) i ardhur nga Gjermania dhe i Sapo Targuar me Taksa Kolaudim per 2 VJET!Viti dhjetore 2008-228 Mije Km origjinale me liber sherbimi!Garanci Per Km!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tronic Tapiceri Lekure super e paster Sendile me ngrohje dhe ftohje Navigator i madh dhe bagazhier me 6 CD Player dhe 1 DVD Baxha xhami Drita Bi Xenon me Vetepozicionim sipas terrenit Sistem Audio Harman Cardon AUX Pasqyra me palosje elektrike pilot automatik (Cruise control)Xhama te zi me leje per 5 Vjet (E paguar)Clima Tronic bi zona Esp (sistem antirreshkitjes)ABS Antifurt origjinal me alram,4xhama dhe pasqyra elektrike antiverbuese dhe me ngrohje automatike Disqe alumini Origjinal EVO me 4 Goma te reja Ganxhe terheqje me dalje korenti 12V Origjinale nga Fabrika etj!Makina eshte ne gjendje te perkryer 78 & 0698252222

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 23 February 2022