Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz E 320

€10,500
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #1
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #2
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #3
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #4
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #5
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #6
6 photos
Body: Hatchback
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

🔴 Oferta vetem per pak dite 🔴
SHITET
• 》Mercedes Benz E Class 320 V6
///AMG Edition 300 HP Origjinal Fabrike
• 》Konsumi 7.5 litra/100 km
• 》Diesel/Nafte
• 》Pa takse lluksi
• 》AMG Packet System
• 》Viti prodhimit dhjetor 2007
• 》Viti daljes ne qarkullim shkurt 2008
• 》Kilometra 230.000
• 》Targa Shqiptare 🇦🇱
• 》Dokumenta siguracion kasko te paguara per 1 vit
• 》Disqe 18 AMG Orgjinal Goma te reja
• 》Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual + -
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Pasqyra me palosje antiverbuese me xham me ngrohje
•》 Hapje bagazhi me pult dhe me buton nga brenda
• 》Dritat Bi Xseno Inteligjente 12000 K
• 》Fenere me larje automatike
• 》Fendinebiat Led 8000 K
• 》Xhamat e zinj full para mbrapa me leje
• 》Xhami pare me nuance antiverbuese
• 》Hapje bagazhi me pult
• 》Drita AMG te dyert kur hapen
• 》Timon lekure multifunksional
• 》Perdre
• 》Sallon Lekure Sedilje elektrike
• 》Baxha xhami panoramike
• 》Navigator te madh
• 》Amg Navigation System DVD CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para dhe karikator ne bagazh
• 》Sistem muzike Amg Edition Sound me subbufer te integruar
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sensor shiu
• 》Sensor drite
• 》Sensor Gomash
• 》Sistem Hold Start
• 》Sensor para mbrapa Origjinal Fabrike
• 》15 Air Bag
• 》Marmita AMG
• 》Frenat Brembo Origjinale
•》Amortizatore me regjistrim para mbrapa
• 》Vaj filtra dhe cdo sherbim i bere ne koncesionare
•》 Ngjyra Blu Super Perl perfekte me shkelqim
• 》2 Celsa orgjinale
• 》Makina eshte personale e blere e re dhe e perdorur nga 1 njeri qe nga viti 2008
🔴 Cmimi 10 euro i Diskutueshem

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 16 October 2023
Support Ukraine