Bookmark This

2008' Mercedes-Benz E 320

€7,900
Report This Ad!
  • 2008 Mercedes-Benz E 320 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 100000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Beige

Mercedes-Benz. E-Class 320 Diesel EVO , Viti Prodhimit 2008 me 102.000 km, sallon lekure bezh , sedilje elektrike , sensor parkimi , kamio automatic , cd player me navigator ,hapje mbyllje qendrore , disqe alumini , goma te reja , klima tronik komando ne timon , kompjuter bordi limitator shpejtesie Te gjitha sherbimet e sapo bera..Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Cmimi—7900 euro I diskutueshem ose nderrohet. CEL—0682036363 FACEBOOK-ERJON AUTO INSTAGRAM-ERJONAUTO

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 30 December 2020