2007' Mercedes-Benz E 320 photo #1
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #2
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #3
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #4
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #5
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #6
6 photos

2007' Mercedes-Benz E 320

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,900
Published 6 May 2024ID: OvQF0R

Information from the owner

Age: 17 years
Mileage: 300000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2007' Mercedes-Benz E 320

Mercedes Benz E CLASS EVO
-E 320 CDI V6 (224 HP)
-Viti 2007
-320.000 KM
-Morri ka cilindrate 2987 cc pa takse Luksi
-Ngjyra : Gri
-Kambio : Automatike
-Lloji : Avantgarde
-Disqet : 245/45 R17
-Goma : Hankook 2023
-Interiori : Lekure e zeze
-Kondicioneri : Dy zona
-Infotainment : Navi i madh + Bokse HiFi
-Dritat : ILS Xenon Bi-Xenon (Shkojne sipas timonit)
-Sedilje me ngrohje
-Bagazhier me 6 CD + DVD
-Pasqyra me palosje
-Jastiqe Ajri me 4 Setup : High, Comfort, Sport 1, Sport 2
-Pilot automatik / limitator
-Sensor Parkimi
-Auto Hold (mban frenat aktive ne semafor pa shtypur pedalin)
-AUX
-Xhamat e zi sipas % se lejuar nga DPSHTRR (para dhe mbrapa) me leje
-Cdo sherbim i kryer + Kolaodim deri ne 2026 + Taksa deri ne 2025
Makina eshte blere ne gjermani ne vitin 2018 me 270000 KM
E gatshme per cdo prove si dhe per kontroll nga servisi juaj i besuar

Support Ukraine