Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz E 320

€6,700
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Sensor parkimi
Sensor shiu
Sedilje elektrike
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Navigator
Karikator disqesh
Pa taks lluksi
Bluetooth
Aux
Cmimi i diskutueshem
Goma te reja
Disqet 18 inch
Cmimi i diskutueshem

  • 069Show phone
  • Durres
  • 8 February 2023
Support Ukraine