Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz E 320

€6,800
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #1
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #2
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #3
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #4
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #5
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes Benz E320 Diesel CDI pa taks lluksi , Viti Prodhimit Fundi 2007 me 237.000 km , 4MATIC AVANTGARDE , kamio automatike , navigator , xhamat e zinj mbrapa me certifikat , sedilje elektrike , disqe alumini , gomat e reja , letra te paguara deri 25-11-2023 , siguracioni deri 24-11-2023 , kualidimi deri 17-05-2024 , sherbimet e bera ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Cmimi-6800 Euro I Diskutueshem ose mundesi nderrimi

  • 069Show phone
  • Fier
  • 17 October 2023
Support Ukraine