Report This Ad!
Bookmark This

2006' Mercedes-Benz E 320

€7,500
2006 Mercedes-Benz E 320 in Shkoder, Albania
Body: Sedan
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes Benz E-class evo fund 2006 ne gjendje shume te mire motor 3.2 nafte.Makina ka 262.000 km te bera origjinale te vetat si dhe sherbimet e bera voj,filtra,goma te sapo ndrruara,baterin e re me 3 vite garanci dhe xhamat mbrapa te zinj me license per 5 vite .Opsione shtese: Ngrohje sedilesh para,Sedile elektrike,Drita Xenon BiXenon, Distronic (vetfrenon makina ne rast distance te afert me automjetin para),Audio Cd Aux...etj. Cmimi pak i diskutueshem per me shume nr celi :069 372 6669. FLM

  • 069Show phone
  • Shkoder
  • 16 September 2021