Report This Ad!
Bookmark This

2014' Mercedes-Benz E 300

€16,000
  • 2014 Mercedes-Benz E 300 in Tirane, Albania
  • 2014 Mercedes-Benz E 300 in Tirane, Albania - 2
  • 2014 Mercedes-Benz E 300 in Tirane, Albania - 3
  • 2014 Mercedes-Benz E 300 in Tirane, Albania - 4
  • 2014 Mercedes-Benz E 300 in Tirane, Albania - 5
  • 2014 Mercedes-Benz E 300 in Tirane, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 140000 km
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes benz E300 Hybrid diesel i alternuar ne bateri makina fiket ecen me bateri ne qytet..makina eshte shum e ekonomike 4.1lt per 100km dhe shum e shpejt biturbo e ardhur nga gjermania ne gjendje super me 147500km 204hp full led timon f1 distronik disqe 18 goma te reja ambient light makines sapo jesht bere qeramika 1vit garanci
Makina ska nevoj per asgje letra sapo prera.‼️Cmimi 16000€ eshte per kesh‼️Per ndrim ka cmim tjeter Auto_town ne instagram cmime konkuruese dhe cilsi

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 29 October 2021