Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz E 300

€7,900
2 photos
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet Mercedes Benz E300 e sapoardhur nga Kanadaja.186 mij km ME GARARANCI ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera edhe goma te reja te sapo vendosura dhe 4 goma Michelin 90% rezerve.Sensore parkimi para mbrapa,timon druri individual me ngrohje,sedilje me ngrohje dhe memorie,bagazhi me pult.Impianti i gazit Stag me vlere 900€ me 3 vjet garanci.Letrat e paguara deri ne nentor.Cmimi i pa diskutueshem!Nderrohet me makine me te vogel!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 May 2022
Support Ukraine