Bookmark This

2009' Mercedes-Benz E 280

€7,500
Report This Ad!
2009 Mercedes-Benz E 280 in Durres, Albania
Body: Sedan
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedez Benz Evo 280 CDI,viti prodhimit 2009 Kamjo Automatike (7G Tronic + R ) Full Panorama Sendilje me ngrohje lekure ngjyre e zeze shume e paster,kseno + bikseno dritat kthehen sipas ktheses xhama te zi te shkruar ne certifikate sensor parkimi para dhe mbrapa me 260 mije kilometra origjinale e sapo ardhur nga Gjermania Gati per targim makina esht shume paster si brenda dhe jashte te gjitha sherbimet e bera

  • 069Show phone
  • Durres
  • 11 May 2021