Bookmark This

2008' Mercedes-Benz E 280

€6,800
Report This Ad!
  • 2008 Mercedes-Benz E 280 in Vlore, Albania
Body: Sedan
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Mercedes Benz E classProdhimi 2008Motorri 280 CDI Ngjyra Blu e errët Kambio Automatike5 PortaSensora parkimi para dhe mbrapaTapiceri lëkure ngjyrë bezhëKomanda në timonPilot AutomatikNavi me ekran të madhCDKreher me 6 CDAuXKondicionerMakina është në gjendje shumë të mirë e gatshme për çdo lloj prove .ÇMIMI : 6800 EuroCEL

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 24 April 2021