Bookmark This

2006' Mercedes-Benz E 280

€7,400
Report This Ad!
  • 2006 Mercedes-Benz E 280 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

EVO280AUTOMAT ELEGANC GJERMANIA-MOTORR 2.8 V6 NAFTE E SHPEJTE-CLIMA 2 ZONALE -KAMBIO AUTOMATIKE 7G-VITI DHJETOR 2006 -BAXHA XHAMI NE TAVAN-ABS-ESP-SRS -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE -FENER ANTIMJEGULL-KOMPJUTER BORDI -AUTO PILOT -TIMON ME LEVIZJE ELEKTRIKE-KOMANDA NE TIMON -NAVIGATOR I MADH -SYSTEM GPS -DVD,BLOETOOTH -BAGAZHIER 6 CD -SENDILJE ME NGROHJE -SENDILJE ME MEMORJE 3 POZICIONE-SENDILJE ME FRYRJE -SENSOR PARKINGU PARA MBRAPA -SALLON LEKURE BEZHE -MODELI ELEGANC SELECTION -XHAMA ELEKTRIK-PASQYRA ELEKTRIKE-MBYLLJE QENDRORE ME PULT -DRITA FULL KSENON&LED -DISQE ALUMINI -DOGANE E PAGUAR -MJETI ESHTE I SAPO ARSHUR NGA GJERMANIA TE GJITHA SHERBIMET E BERA PA PERJASHTIM -MJETI ESHTE I SHPWJTW DHE KOMOD SI BRENDA NE QYTET POASHTU EDHE JASHT VENDIT -MUNDESI NDERRIMI ME MJET ME VLERE ME TE VOGEL (JO NDERRIME KOKME KOK)-CMIMI 7400€-CEL 069 36 92 161

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 8 April 2021