Bookmark This

2005' Mercedes-Benz E 280

€6,700
Report This Ad!
2005 Mercedes-Benz E 280 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes-Benz E Class 280 V6 Automat (Benzin Gaz)Viti 12/2005 214,000km orgjinale Impianti romano 5 vite garanci, baxho xhami, sensor parkimi, sallon gjysem rrobe gjysem mershin, xhama te zinj, disqe+goma te reja,Sherbime te kryera ne kohe dhe letra te paguara Makina eshte ne gjende te mire nga ana estetike dhe xhenerikeNuk bej nderrimeCmimi i diskutueshem

  • Tirane
  • 22 May 2021