Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Mercedes-Benz E 250

€20,000
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #1
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #2
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #3
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #4
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #5
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

SHITET
❌❌Nuk bejme nderrime❌❌
Marka πŸ‘‰ Mercedes Benz
Modeli πŸ‘‰ E 250 Avangard 4 Matic
Viti πŸ‘‰2014
Kambio πŸ‘‰ Automat
Kilometra πŸ‘‰ 164.000 km ( me garaci)

CmimiπŸ‘‰20.000€ Diskutueshem
Opsionet shtese : πŸ‘‡
Drive mode (sport,eco etj)βœ…
Dual Clima βœ…
Sedile dhe timon me ngrohje βœ…
Dritat inteligjente (kthehen sipas timonit)βœ…
Panorama βœ…
Full Led lights & Bi Xenonβœ…
Blind spot βœ…
Keep line assistβœ…
Marmita me zhurme
E gatshme per kontroll te mekaniku juaj!!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 16 January 2024
Support Ukraine