Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Mercedes-Benz E 250

€19,800
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #1
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #2
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #3
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #4
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #5
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #6
6 photos
Body: Hatchback
Age: 10 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Mercedes-Benz E Class 250 BlueTEC
CMIMI: 19.800€ i diskutueshem. ✅

- Viti 2014
- 154.000 km (me historik)
- 250 Nafte (2143 cc)
- Ngjyre bardhe
- 204 hp
- Euro 6
- Amg Line
- 4 Matic
- Start/stop
- Panoramike
- Keyless go
- Pilot automatik
- Sensore parkimi
- Kamera 360 grade
- Marshe ne timon F1
- Fener full led (inteligjent)
- Bagazh elektrik
- Sendilje me ngrohje
- Sendilje me memorje
- Timon elktrik/memorje/ngrohje
- Pasqyra me palosje
- Ambient light
- Blind spot
- Auto hold
- Lane assist
- Assist graphic
- Distance warning
- Attention assist
- Collision warning
- Navi, Bluetooth, Usb, Sd, Dvd
- Sistem Harman Kardon
- Disqe AMG
- Goma 90%
- Vaj dhe filtra te saponderruar
- Importuar nga Kanadaja 🇨🇦
GJENDJA MAKINES PERFEKTE. ME DOGANE TE PAGUAR, GATI PER TARGA.
CMIMI: 19.800€ i diskutueshem. ✅

📍 Durrës

  • 069Show phone
  • Durres
  • 16 January 2024
Support Ukraine