Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 250

€11,000
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes-Benz E250 CDI Avangard (Blue EFFICIENCY)
- Prodhim Gjerman dhe i ardhur nga Gjermania.
- Viti 2010
- Nafte / Dizel
- Kambio: Automatik / Tiptronic
- Shum ekonomike.
Opsionet qe disponon:
- Sallon Lekure ngjyre Çokollate
- Ambientlight
- Sendilje Elektrike dhe me ngrohje
- Komanda ne Timon
- Autohold
- Baxho Xhami
- Disqe Nr 17.
- Kompjuter Bordi
- Navi / AM / FM / CD / AUX / Bluetooth.
- Xhama te Zi para dhe mbrapa me leje 5-vjecare.
- Feneret: HEADLIGHT Bi Xeno
- Stopat me Pika.
Makina eshte ne gjendje perfekte estetike dhe motorrike.
E gatshme per cdo lloje prove nga ana juaj.
Cmimi 11.000€, i diskutueshem (vetem ne prezence)
Per cdo Info vetem Tel.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 1 January 2024
Support Ukraine