Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 250

€10,300
Report This Ad!
  • 2010 Mercedes-Benz E 250 in Kavaje, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes Benz E250CDI Blueeficency i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2010–204Mije KM origjinale!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Navigator i madh Tapiceri lekure ngjyre bezhe shum e paster xhama te zi Navigator i madh satelitor me GPS AUX Bluetooth origjinal nga fabrika Drita Bi xenon me vete pozicionim sipas terrenit Interior Led design Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator Shpejtesie Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen clima digitale bi zona disqe alumini origjinal me 4 goma 90% ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222 & 0697257078

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 27 April 2021