Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 250

€9,999
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Pershendetje , shes makinen time per arsyje mos perdorimi , makina eshte ne gjendje te shkleqyer motorrike dhe xhenerike , te gjitha sherbimet e kryera , taksat te paguara ,kolaudime per dy vjet , makina eshte e gacme per cdo prove , kilometrat origjinale , makinen ekam importuar vete nga gjermania , dhe eshte e perdorur vetem nga nje person . Po ju tregoj fisa nga opsionet e makines
MOTORR 250 BLUEFFICENT ME 204 HP
KAMBIO AUTOMATIK TRRONIK
MARSHA NE TIMON F1
SENSOR PARKIMI PARQ/MBRPA
FENER INTELIGENT LING BI XENON
PILOT AUTOMATIK
KOMPJUTER BORDI
AUDIO CD USB AUX TEL BLUTUTH
NGROHESE SENDILJESH PARA
TAPICERI LEKURE E PLOGE
KLIMA BI ZONE ME EKRAN
MBYLLJE PASQYRASH.
TAVAN ME HAPSE XHAMI ME DY POZICJONE
DY CELSA INOKSI
DISQE 17 AVANTGARD
XHAMA TE ERRESUAR MBRAPA ME LEJE
EURO 5 DPF
SENDILJE ME PALOSJE MBRAPA
TIMON ME SH FUNKSIONE
NGJYRE METALIZATO GOLD
STOPA LED MBRALA
ABS ESP SRS ELEMENT SIGURIE
XHAMAT ME BUTONA
SENSOR SHIU
SENSOR GOMASH
SENSOT DRRITASH
VITI PRODHIMIT NE LEJE
14/12/2009
JU FALEMINDERIT PER CDI SQARIM MIRPRES TEL TUAJ ,

Support Ukraine