Bookmark This

2003' Mercedes-Benz E 240

€6,200
Report This Ad!
  • 2003 Mercedes-Benz E 240 in Vlore, Albania
Body: Sedan
Mileage: 20000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes-benz E240 V6 Gaz+Benzine , Kilometra 230 mij origjinale , makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania , Me targa Shqiptare e letra te paguara , Kambio Automatike , Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante , sensor Parkimi para mbrapa , xhama te zinje te certifikuar drita xenon origjinale, full led jash dhe brenda , sensor shiu , sensor dritash , goma te reja , makina esht ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike , Dhe shume e paster , > cmimi 6.200 € Cel: 0696183980

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 16 September 2020