2017' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2017' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2017' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2017' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2017' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2017' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos

2017' Mercedes-Benz E 220

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€24,500
Published 28 June 2024ID: WYI8up

Information from the owner

Age: 7 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2017' Mercedes-Benz E 220

📂 Marka: Mercedes Benz
📂 Modeli: E class 220 Nafte
📂 Viti : 2017
📂 Kambjo : Automatike
📂 Km :205.000 (me garanci + me liber sherbimesh)
📂CMIMI:24500€ i diskutushem (ME DOGANE TE PAGUAR + SIGURACION I PERFSHIR)
-MOTORR 220 NAFTE 194 HP (SHUM EKONOMIK)
-KAMBJO AUTOMATIKE 9G
-Sendile Lekure Nappa Designo Kafe
-Navigator i madh
- Ekran LCD
- Radar trafiku
-Blind Spot Asisst ( trekendsha ne pasyre)
-Sistem muzike Burmaster
-Brake asisst ( Frenon vete ne rast rreziku)
-Sensor parkimi 360 grade
-Kamera 360 grade
-Fener full Led + Inteligent light system
-VETPARKIM
-Sendile me memorie 3 nivele
-Sendile comfort ( ngrohje-/fryrje)
-Tavan me baxho xhami
-Interior Light Led me 64 ngjyra te ndryshme
-Sendilet mbrapa me ngrohje
-Mercedes drive selection 5 mode (Eco,Comfort,sport,sport+,Individual)
-Keyless go ( hapet pa celes )
-Start Stop, eco( fiket ne semafor)
-Timon me ngrohje
-Bagazhi me buton
-Goma 95% te reja + DISQE ORIGJINAL PREMIUM PACKAGE
-Klima me 4 zona
-Modeli Avant-garde
-2 Celsa
MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR (E GATSHME PER TARGA) ! NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE PO ASHTU DHE ESTETIKE!!
❗️KILOMETRA ME GARANCI❗️

Support Ukraine