2014' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos

2014' Mercedes-Benz E 220

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€15,800
Published 15 April 2024ID: pW2IuO

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2014' Mercedes-Benz E 220

🔱 Mercedes Benz E220 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 2.2
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2014
🔹️Cmimi 》15.800
🔹️Pershkrimi 》Mercedes Benz E220 Bluefficiency viti 2014 nafte me dogane te paguar dhe letra te paguara, aktualisht ka 225.000 km, me te gjitha serviset e bera. Shume e paster, klima bizona, 2 celesa, baxho, sensore parkimi, xhama te zinj, sedilje elektrike me ngrohje, sistem Eco, Distance warning, etj…

Support Ukraine