Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Mercedes-Benz E 220

€15,990
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

✅ MERCEDES BENZ E 220 CDI
✅VITI 2014
✅KARBURANTI NAFT
✅KAMBIO AUTOMATIKE
✅KLM 201.074
✅DOGANA E PAGUA
✅BAXHO XHAMI
✅SENDILE ME NGROJE PARA MBRAPA
✅SENDILJE ELEKTRIKE ME MEMORJE
✅SENSORE PARKIMI 360
✅KAMER PARKIMI
✅SENSORE SHIU
✅SENSORE DRITASH
✅START STOP Fiket Ne Semafor
✅HAPJE MBYLLJE ME PREKJE
✅PILOT AUTOMATIK
✅TIMON ME NGROHJE
✅FENER INTELIGJENT
✅STOPA LED
✅TAPICERI LEKURE E ZEZE SHUM E PASTER
◾️MAKINA ESHT NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE,TAPICERIA SHUM E MIREMBAJTUR,SHUM EKONOMIKE NE KONSUM,FULL OPSION
Cmimi 15990💶 I DISKUTUESHEM

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 21 March 2024
Support Ukraine