Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Mercedes-Benz E 220

€15,500
6 photos
Body: Pickup
Age: 9 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Mercedes Benz E220
Forca motorrike 》 2.0
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2014
Cmimi 》15.500 €

Pershkrimi 》 Mercedes E220 Blueefficency i targuar me letra per 1 vit. Makina ka 203.000 kilometra origjinale. Shume e paster estetikisht dhe me sherbime te bera. Sensore parkimi, sallon lekure, ngrohje sediljesh, frenon vete ne rast rreziku, goma dhe disqe te 4 te reja, vaj filtra dhe servise te tjera te bera me fature etj...

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 9 February 2023
Support Ukraine