Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz E 220

€12,700
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 11 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

•Mercedes-Benz E-class Me Dogan
•Viti 2013
Prodhim Europian i sapo ardhur nga Gjermania🇧🇪
• Km 300🐀origjinale te vetat
• Nafte 2.2
• Kambio Automatike (E/S)
• Disqe shum te bukur
• Goma te mira verore
•Klima funksionale
• Fiket ndizet ne semafor (Eco)
• Auto Hold
• Navigator me ekran te madh (bagazhier me
6CD,USB, Memory Card, Bluetooth Audio)
• Led Ambient, i integruar brenda dyerve dhe kroskotit
• Distance warning
• Attention assist
• Fener led
•Ekran te madh origjinal
•Sendile me nxehje
• Marsha ne timon F1
• Komanda ne timon
• 2 çelësa
•Vaj filtra te ndrume
• Makina eshte ne super gjendje
E gatshme per cdo lloj prove
• Cmimi : 12700 i diskutueshem me Dogan gati per targa

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 2 March 2024
Support Ukraine