Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz E 220

€11,500
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

📂Marka: MERCEDES-BENZ
📂Modeli: E-CLASS
📁Class : E 220
📂Viti: 06/2013
📂Motorri: 2.2 ( ekonomik )
📂L.Djegse : Naft ( diesel )
📂KM: 237.000 ( te certifikuara mund ti kontrolloni ku te deshironi )
📂Kambio: Automatik 7G
📁Marsha F1 ( + / - ) ne timon
📁AMG PACKET
📁ECO ( sistem ) FIKET NE TRAFIK
📁AVANGARD
📁Attention assist
📁Navigator
📁Baxho Xhami
📁Pilot Automatik
📁Pasqyrat me Mbyllje
📁CD , MP3 , DVD , AUX , BLUETOOTH, USB
📁Drita Led interio
📁Drita inteligjente
📁Feneret Led BI XENO me levizje sipas rruges
📁Stopat mbrapa Led ME PIKA
📁Sensor Parkimi ( para / mbrapa )
📁Sensor shiu
📁Salloni Lekur
📁Salloni shume i paster.
📁Ngrohje Sendiliesh
📂Limitator shpejtesie
📂Komand ne timon
📁Disqe Alumini 17 ME GOMA TE REJA 100%
📂SUPER GJENDJE
📂SHUME E PASTER BRENDA & JASHT
📂NE SUPER GJENDJE MOTORRIKE DHE XHENERIKE
📂XHAMA TE ZI ME LEJE PER 5 VJET
📁ME LETRA PER 1 VITI SAPO TARGUAR
🆘Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI : 11500 €

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 17 January 2024
Support Ukraine