Bookmark This

2013' Mercedes-Benz E 220

€12,000
Report This Ad!
  • 2013 Mercedes-Benz E 220 in Shkoder, Albania
Body: Sedan
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

MERCEDES E220 CDI BLUEFICENCY AWANTGARDE 5 2012 FULL OPTION NGJYR E ZEZ SHUM E PASTER TAPICERI LEKURE SHUM TE PASTER ME NGROJE DHE ELKTRIKE NGJYR TE ZEZ ME SHIRIT LEDI TEK DYERT DHE TEK KRYSKOTI XENO BI XENO FULL LED DRITAT IKA ME SISTEM INTELIGJENT LEVIZIN SIPAS TIMONIT IMPJANT MUZIKE HAMAN/KARDON NAVI CD DVD BLUETOTH XHAMA TE ZINJ TE FABRIKES KAMJO 7G ME LEV MARSHI SIPER TE TIMONI MARSHE F1 NE TIMON SISTEM ECO QE FIKET NE TRAFIK SISTEM HOLD PER FRENIM NE TRAFIK BAGAZHIN ME START STOP XHAMA ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE XHAM ANTIVERBUES MARMITA TE E350 IKA NGA FABRIKA MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR KA VETEM 176000 km TE GJITA SHERBIMET E BERA NE GJRMANI VAJ FILTRA MOTORR KAMJO GOMA TE REJA FERROTA MAKINA ESHT SUPER MJET. SHITET NDRROHETME NDRRIM KA QMIM TJETER TEL VIBER WHATS instagram

  • 067Show phone
  • Shkoder
  • 25 October 2020