Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz E 220

€10,500
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

📂Marka:MERCEDES BENZ
📂 Modeli : E class 220 CDI AVANGARDE
📂Kambio : AUTOMAT
📂 VITI: 2012
📂 Kilometra:192.000 (Origjinale me garanci 100% + liber sherbimesh )
📂Cmimi :10500€diskutushem (DOGANA e paguar)
Cel:0684990999
-MOTORR 220 CDI
-KAMBJO AUTOMATIKE
-AVANGARDE SERIA FULL OPTION
-PRODHUAR NE DHJETOR 2011
-SENDILJE LEKURE ME NGROHJE PARA
-SENDILJE ELEKTRIKE + MEMORIE
-TAVAN XHAMI BAXHO
-SISTEM AUDIO HARMAN KARDON
-KLIMA BIZONALE
-KAMERA PARKIMI
-KEY LESS GO(HAPET ME CELES NXHEP)
-FENER FULL LED + INTELIGENT LIGHT SYSTEM
-STOPA FULL LED
-ECO START/STOP
-NAVIGATOR I MADH
-TIMON MULTIFUNCTIONAL
-KAMERA PARKIMI
-SENSOR PARKIMI
-SENSOR DRITASH
-SENSOR SHIU
-NJE SERI OPSIONESH TE TJERA
-MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR DHE TE GJITHA SHERBIMET E BERA . Cmimi:10500€ i diskutushem .

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 26 January 2024
Support Ukraine