Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz E 220

€11,900
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

MERCEDES BENZ E220 CDI BlueEFFICIENCY VITI 2012 7G MODELI I RI ME LEV TE TIMONI I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME DOAGNE TE PAGUAR FULL OPSION KSENO B KSENO LED SNESOR PARKIMI PERDE ORIGJINALE SISTEM ECO QE FIKET NE SEMAFOR PASQYRA ME MBLEDHJE NGROHJE SEDILJESH FRYERJE DHE CFRYERJE 2 CELSA TE GJITHA SHERBIMET E SAPOBERA VOJ FILTRA GOMA TE REJA FERROTA BATERI ETJ
238.000 KM ME TE GJITHA SHERBIMET MERCEDES-BENZ
CMIMI:11900€

  • 069Show phone
  • Shkoder
  • 14 February 2023
Support Ukraine