Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz E 220

€8,700
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHitet Mercedez Benz E Class Automat ,
Motorr 2.2 nafte shum ekonomik ,
makina esht ne gjendje shum te mire ,shum e paster si nga brenda edhe nga jasht , Dokumentat te bera per 1 vit , e pajisur me sensor para dhe mbrapa ,
me xhama te zinj origjinal.

  • 069Show phone
  • Durres
  • 4 September 2023
Support Ukraine