Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 220

€10,500
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Body: Hatchback
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET
Cmimi 10.500 Euro pak i Diskutueshem
Nderrime Nuk Bejme

Tirane / Kamez / Albania
E Class 220 Cdi Diesel 170 Hp
Blueefficiency / Euro 5
Full Option ( Makine e bere me porosi perdorur nga 1 pronare )
Sapo Ardhur nga Belgjika
Me Dogane te paguar
Viti prodhimit 10/2009
Kambio Automat ne gjendje perfekte pune
Motorr 220 Diesel ne gjendje perfekte pune
233.000 Km
Kondicioner / Klima 4 Zona
Navi te madh full harta cd dvd aux radio bluetooth etj
Start / Stop
Pilot Automat
Komando ne Timon + Timon me dridhje ne viza te bardha
Ambient Light
Sendilje Meshin full elektrike , Ngrohje + Ftohje + Fryrje + Cfryrje + Memorie
Full Aibarg Esp Abs
Ngjyre gri me nunanca kafe perle shum e paster pa asnje gervishtje
Feneret para Full Xeno Bixeno dhe Led
Stopat mbrapa full Led
Blind Spot ne pasqyre
Kamer parkingu mbrapa
Sensore parkingu para dhe mbrapa 360
Distronic / Radar
Sensore tek dorezat e dyerve per hapje dhe mbyllje
Bagazh me buton hapje mbyllje
Disce 17 Origjina M.B ( E Classi 2017 )
Goma 95% te reja
Makina te gjitha sherbimet e bera ne kohe gati per targa
Ju Mirepresim

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 23 April 2023
Support Ukraine