Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 220

€9,800
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes E Clas Diesel Blueficiency
🎗️Sapo ardhur nga Gjermania
🎗️Dogana e Paguar
🎗️Viti 2010
🎗️Motorri 2143
🎗️Kilometra 242 100% Orgjinale me historik te Mercedes ne Gjermani
Pershkrimi:
🎗️Kambio Automat
🎗️Sobe Motorri
🎗️Sistem Alarmi per karrotrec ose ne rast terheqje!
🎗️Sallon Lekure shume i paster
🎗️Sedile me Masazh+Fryrje+Ngrohje
🎗️Sensore Parkimi
🎗️Disqe Alumini Orgjinal me sensor ajri
🎗️Dritat Kseno+ Led
🎗️Navi Maps CD DVD Aux
🎗️Te gjitha sherbimet e bera me garanci, Nuk ka nevoje per asgje!!!
🎗️Makina perfekte nga gjendja motorrike estetike dhe mekanike!!
🥇E gatshme per cdo lloj prove !!!
🕹️Cmimi 9800 Euro

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 29 December 2023
Support Ukraine