Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 220

€9,500
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet makina ne super gjendje Akull...
Makina esht e sapotarguar me dokumenta per gjith vitin...
FULL Options
Goma te Reja...
Avandgard Sendile elektrike dhe me Kamosh...
Sensor Para mbrapa....
Super e paster asnje gervishje...
Makina Ska nevoj per asgje cdo t drejt Kontrolli ku deshironi....
Shitet per arsye personale....

  • 069Show phone
  • Durres
  • 23 April 2023
Support Ukraine