2007' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2007' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2007' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2007' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2007' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2007' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos

2007' Mercedes-Benz E 220

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,000
Published 14 June 2024ID: pVyHc3

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2007' Mercedes-Benz E 220

Mercedes-Benz- EVO e sapo ardhur nga Gjermania πŸ‡©πŸ‡ͺπŸ‡©πŸ‡ͺ
Gjenjea e makines 10/10
E220 nafte 251km origjinale me garanci
Disc + ferrota te reja
Viti-2007
Sedilje me ngrohje
Sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal
Kambjo Automat
Model Avantgarde
goma 90% te reja
Navigator i madh multifunksional
Navi, Tel , Aux, Bluetooth
Fener me lupa, Xeno-Bixeno
Larje feneresh
Pasqyra elektrike me palosje
E sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe nga pjesa estetike ska nevoj per asgje Tapiceri shume e paster sendilje me ngrofje,
I perdurur vetm nga 1 gjerman 100%
Me te drejte kontrolli te mekaniku juaj i besuar

Makina ska nevoj per as 1 lloj sherbimi
€7000 I diskutushem

Support Ukraine