Bookmark This

2007' Mercedes-Benz E 220

€7,300
Report This Ad!
  • 2007 Mercedes-Benz E 220 in Korce, Albania
Body: Sedan
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

MERCEDES BENZ E CLASS 220 EVO AVANGARDE VITI 2007 , FUQIA MOTORIKE 125KW / 170PS, KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC TAPICERI LEKURE E RROBE NGJYRE E ZEZE SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA (origjinale fabrike) SENSOR SHIU, SESNSOTR DRITE, FENERET XENO BI NXENON + ME LARJE .FENER INTELIGJENT (me levizje sipas timonit) SENDILJE ELEKTRIJE + NGROHJE LIBER SHERBIMI BAGAZHIERE ME 6 CD STOPA ME LED PASQYRA ELEKTRIKE + NGROHJE + ANTIVERBUSE. MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE NGA ANA MOTORIKE DHE XHENERIKE, (nese celulari eshte i fikur kontaktoni ne whatsap)

  • 069Show phone
  • Korce
  • 5 August 2020