Report This Ad!
Bookmark This

2006' Mercedes-Benz E 220

€6,499
2006 Mercedes-Benz E 220 in Korce, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes e-class evo 220 nafte Fundi i 2006 avant-garde super full super gjendje motorike xhenerike dhe vizuale full ekstra . Kamio automatike . Shumm ekonomike , e përshtashme per qytet dhe per ruge te gjata, Rehati maksimale dhe siguri ne ruge, Sallon lekure shume te paster . Me tre ngjyra mer reflekse sipas diellit !, Drita me levizje sipas kthesese, xhama te zinj te certefikuar me leje. E ardhur nga gjermania, shum pak e perdorur ne Shqiperi . Goma te sapo vene te reja 100%, diisqe 18 shume te bukur dhe te paster . Me dokumenta dhe sherbime te sapo kryera , kilometra origjinale, mund te verifikohen . Makina esht pa gervishtje pa keqperdorje si jashte dhe brenda, cdo sherbim te bere ne kohe, e mirembajtur me kujdes dhe perkushtim te vecante . Makinen mund ta kontrolloni ku te deshironi esht me te gjitha funksionet aktive dhe ska nevoje per asgje. Cmimi 6499!

  • 067Show phone
  • Korce
  • 18 June 2021