Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Mercedes-Benz E 220

โ‚ฌ6,600
2006' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2006' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2006' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2006' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2006' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2006' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Mercedes-Benz!!!
Motorr E220 CDI EVO
Euro 4
Model Elegance
Viti 12.2006
Kambio Manuale 6+1
Sallon Cope Ngjyre Bezhe Shum i Paster
Komanda ne Timon
Limitator Shpejtesi
Navi
Sedilje Elektrike+Ngrohje
Pasqyra Elektrike
Kondicioner
Baxha Xhami
Sensor Parkimi Origjinal Para/Mbrapa
Sobe
Drita Kseno/Bikseno
Fenere me Lupa
Fenere me Larje
Disqe Alumini
Goma te Reja
Ganxhe Elektrike
Xhama Elektrik
Xhama te Zinje Me Leje
Etj.
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike/xhenerrike dhe estetike+Letrat E Paguara.Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi. Targa๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ
๐‚๐ฆ๐ข๐ฆ๐ข ๐Ÿ”๐Ÿ”๐ŸŽ๐ŸŽโ‚ฌ ๐ข ๐๐ข๐ฌ๐ค๐ฎ๐ญ๐ฎ๐ฌ๐ก๐ž๐ฆ ๐ฉ๐š๐ฌ๐ข ๐ญ ๐ฌ๐ก๐ข๐ก๐ž๐ญ ๐ฆ๐š๐ค๐ข๐ง๐š!!

Support Ukraine