Report This Ad!
Bookmark This

2004' Mercedes-Benz E 220

€5,500
2004 Mercedes-Benz E 220 in Mat, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Makina esht ne gjendje shum te mire.Avangard 220cdi,kambjo automat.sensor parkimi para-mbrapa.sensor drite-sensor shiu.Tempomat.larje fenerash.ganxh rimorkimi elektrike.drita ksenon.sendile me ngrohje.clima digitale 4 zona.xhama te zinj te certifikuar per 5 vjet.perde origjinale me buton.2 celsa origjinal.sendile gjysem lekure gjysem cope(origjinale te avangardit)shum e paster brenda dhe jashte.Euro 4 motorr i zi.5500 euro.Disponon Kompresor per gomat origjinal Mercedezi

  • 069Show phone
  • Mat
  • 24 June 2021