Bookmark This

2001' Mercedes-Benz E 220

€2,850
Report This Ad!
  • 2001 Mercedes-Benz E 220 in Fier, Albania
Body: Sedan
Mileage: 300000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes E220 CDI AVANTGARDE , Kamjo automatike , viti prodhimit 2001 , me letra te paguara t gjitha deri ne qershor 2021 . Kondicioner, fener me larje , drita xeno , komando ne timon etj. Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike . Cmimi 2850€ pak i diskutueshem . Tel-0685152757

  • 068Show phone
  • Fier
  • 8 February 2021