Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz E 200

€9,900
2011' Mercedes-Benz E 200 photo #1
2011' Mercedes-Benz E 200 photo #2
2011' Mercedes-Benz E 200 photo #3
2011' Mercedes-Benz E 200 photo #4
2011' Mercedes-Benz E 200 photo #5
2011' Mercedes-Benz E 200 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina sapo importuar nga ZVICRA🇨🇭🇨🇭
Te gjitha serviset e kryera ne Zvicer Kit zinxhiri dhe ingranazhe te reja me vlere 2000chf
Vaji i nderuar komplet
Ferrota dhe tamburo te reja
Makina disponon 8 goma vere dimer te reja bashke me disqe
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim
Makina eshte ne gjendje perfekt Per persona qe nuk kane kohe te meren ne servise
Gjithcka perfekt me GARANCI
Makina me dogane te paguar gati per targim

  • 069Show phone
  • Korce
  • 23 March 2024
Support Ukraine