Bookmark This

2009' Mercedes-Benz E 200

€7,500
Report This Ad!
  • 2009 Mercedes-Benz E 200 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Mercedes-Benz E200-Avantgarde-CDI- Viti Prodhimit 2009 , sallon lekure , sedilje elektrike+ngrofje , cd player , navi , komando ne timon , kompjuter bordi , sensor parkimi , limitator shpejtesie , disqe alumini , drita kseno bi kesno , klima tronik , hapje mbyllje qendrore , e sapo ardhur nga belgjika …Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike… Cmimi--- 7.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363---Viber—WhatsAp-- Facebook---Erjon Auto Instagram---ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 28 December 2020