Report This Ad!
Bookmark This

2009' Mercedes-Benz E 200

€5,900
  • 2009 Mercedes-Benz E 200 in Kavaje, Albania
  • 2009 Mercedes-Benz E 200 in Kavaje, Albania - 2
  • 2009 Mercedes-Benz E 200 in Kavaje, Albania - 3
  • 2009 Mercedes-Benz E 200 in Kavaje, Albania - 4
Body: Wagon
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes Benz E200 Kompressor Gaz-Benzine impiant i montuar ne Gjermani (bombul 70 Litra) i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti Tetore 2008-223 Mije Km origjinale me liber sherbimi!Garanci per Km!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tronic Baxha xhami Drita Bi Xenon me vetepozicionim sipas terrenit Navigator me bagazhier me 6 Cd player dhe Tapiceri gjysem lekure gjysem Alcantara super e paster Sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa Clima tronic bi zona edhe per pasegjeret mbrapa Sendile me ngrohje dhe levizje elektrike Disqe Alumini Origjinal me 4 goma 80% “Michelin” Pilot automatik (cruise control)ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sistem frenimi antifurt origjinal me alarm Etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 7 August 2021