Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz E 200

€6,299
2008' Mercedes-Benz E 200 photo #1
2008' Mercedes-Benz E 200 photo #2
2008' Mercedes-Benz E 200 photo #3
2008' Mercedes-Benz E 200 photo #4
2008' Mercedes-Benz E 200 photo #5
2008' Mercedes-Benz E 200 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

PERSHENDETJE , SHES MAKINEN TIME TE SA PO ARDHUR SOT NGA ZVICRA SOT , MAKINA ESHTE NE GJENJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE , TE GJITHA SERVISET E BERA NE MERCEDES ME LIBER SERVISI TE SHOQERUARA . MAKINA BEHET 100% ME GAZ , DHE E PERSHTATESHME PER TE GJITHA IMPJANTET , PA NDRRYSHK PA AKSIDENT PA GERVISHJE , DISPONOJ CDO FOTO TE BLERJES , LEXO OPSIONET ME POSHT
MOTORR 200 KOMPRRESOR
KAMBIO /AUTOMATIK 7G
FENER BI XENON INTELIGENT LIND
ANTINEBIO INTELIGJENTE
SENSOR PARKIMI PARA/MBRAPA
GOMA ME DISQE GROM 16 ME GOMA 2021
TAPICERI LEKURE E PLOTE 100%
NGROHESE SENDILJESH PARA
MBYLLJE PASQYRASH TE PLOTE
NGROHJE PASQYRASH
XHAMA ME BUTONA
SISTEM ALARMI
PILOT AUTOMATIK
KOMPJUTER BORDI
AUDIO CD MP3 BLUTUTH AUX TEL
KROSKOT VESHUR ME RIMESO ARRE
MBULES BAGAZHI
SERSOR GOMASH
SESNSOR DRRITASH
SENSOR SHIU
LIBER SERVISI
NGJYRE GRI METALIZATO
KLIMA BI ZONE ME EKRAN PARA
KLIMA ME EKRAN MBRAPA
SENDILJE ME PALOSJE TE PLOTE
SENDILET PARA ME KOMANDA
PA PIRE DUHAN
JU FTOJM TA SHIKONI NGA AFER DHE E GACME PER CDO PROVE ,
Makinen mundet ta kontrrolloni ne cdo servis ,
Faleminderit

Support Ukraine