Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz E 200

€6,900
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #1
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #2
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #3
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #4
4 photos
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

E perdorur shume pak tre vitet e fundit ne shqiperi vetem nji pronar ( avangard) Super gjendje xhenerike motorrike dhe estetike .sensor parkimi . 4 goma te reja me vlere 450euro .e mbajtur ne garazhd.mund ta kontrolloni ke servisi juaj i besuar . Shitet per arsye mosperdorimi

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 14 January 2024
Support Ukraine