2007' Mercedes-Benz E 200 photo #1
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #2
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #3
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #4
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #5
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #6
6 photos

2007' Mercedes-Benz E 200

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,300
Published 26 June 2024ID: mJMl8I

Information from the owner

Age: 17 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2007' Mercedes-Benz E 200

🇩🇪Shitet Mercedes Benz E200 Kompressor EVO🇩🇪
OPSIONET
📆VITI 2006-2007
⛽️Karburanti Benzin
🏁VERSION AVNTDARD
🏁229200 KM ORIGJINALE te drejt kontrolli
🏁Motor E 200 Kompresor 184 HP Euro 4
🏁Motorri me i pershtatcem per impiant gazi
🏁 NAVIGATOR CD/MP3 Origjinal
🏁Tapiceri shume e paster Lekure + Rrobe
🏁GOMA 90% Nexen
🏁Limitator Shpejtesie
🏁Sensor Dritash/Shiu
🏁Klima Digitale dhe Bizonale per pasagjeret mbrapa
🏁Drita Xenon- Bixenon
🏁Sesnsor parkimi
🏁Pasqyra anti verbim
Makina eshte ne gjenje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike. Servise vaj+filtar si edhe servise te tjera te sapokryera ne Gjermani 🇩🇪.
Makina eshte shum e paster si nga pjese e brendeshme dhe e jashme. Disponon 2 celsa origjinal.
CMIMI 7300 Euro pak i diskutushem

Support Ukraine