Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz E 200

€7,500
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #1
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #2
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #3
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #4
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #5
2007' Mercedes-Benz E 200 photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet mercedes E200 CDI (EVO) automat viti 2007. Makina esht me Kolaudim 2 vjecar dhe me taksa te paguara deri tetor. Esht makin personale dhe e mbajtur per qef. Makina esht super full : lekur pana shum e bukur, baxha xhami, sensor parkimi para dhe pas (origjinal) sendilje me ngrohje+ fryrje cfryrje me ajer, full led dhe me marmita si te 3.2shit. (Full led dhe marmita te bera nga un me vler 500€ per qejf). Shitet me te drejte kontrolli ku te doni ju dhe per cfare te kete nevoj e paguaj un.

Support Ukraine