Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' Mercedes-Benz E 200

€4,200
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #1
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #2
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #3
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #4
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #5
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #6
6 photos
Age: 20 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

✅ E class 200 kompressor viti fund 2004
✅230 mije km origjinale me te drejt kontrolli
✅ Benzine gaz me impjant Prins i montuar ne Gjermani te shenuar ne leje
✅ Kambio manuale
✅ Baxho xhami funksionale
✅ Sensore parkimi
✅ Sensor drite shiu, klima
✅ Sendilje elektrike me ngrohje, xhama te zinj me leje
✅ Pilot automatic
✅Goma te reja etj
✅ Makina sapo ka erdhur nga gjermania 🇩🇪 🇩🇪 ne gjendje shum te mire motorike dhe estetike.km origjinale me te drejt kontrolli.e gatshme per cdo lloj prove.makina shoqerohet me fature tvsh . Dogana e paguar gati per targim

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 26 March 2024
Support Ukraine