Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz CLS 320

€6,800
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

6800€ MERCEDES BENZ Cls320 DIZEL(jo taks luksi).MAKINA ESHTE VITI 2007 DHE KA 245 KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON DRURI ME NXEMJE.MARSHA NE TIMON F1.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA XHAMI PARA ME NUANC.ME NAVIGATOR TE MADH BAGAZHJER 6 CD.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI BEZHE LEKUR SHUM E PASTER.PASQYRA ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18 ORIGJINAL TE FABRIKES .LETRA PRERA der ne NENTOR 2023 MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI POR KA CMIM TJET——FACEBOOK—-INSTAGRAM—- AUTO EUROPA 001 —-VIBER—WHATSSAP—

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 2 April 2022