Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2002' Mercedes-Benz CLK 200

€4,700
6 photos
Age: 20 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Makina eshte ne gjendje shume te mire si motorike dhe xhenerike, letra te paguara, goma mbi 80%, sallon lekur i paster, sedile elektrike, komanda timon, klima funksionale, cabrio funksionale me buton, roba e cabrios e ber e re me garanci, makina eshte e sapo lyer e gjitha ngjyr kristalin me nuanc me vlere 1200 Euro, inpjant gazi marka Optima, super ekonomik, fener te rinj me Lupe, drita Xeno, antinebio Xeno, Makina eshte e Mbajtur per qejf,

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 20 June 2022
Support Ukraine