Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2001' Mercedes-Benz CLK 200

€1,900
Age: 21 years
Mileage: 250000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Shitet CLK 200 kompressor . Makina ka motorr te ndruar dhe freksion . Siguracioni deri ne nentor ndersa taksa dhe kolaudim ne shkurt 2023 . Makina disponon , ekran , sendilje me ngrohje dhe xhama te zi full para mbrapa me leje dhe 4 vite te mbetura . Goma 17 2 te gjera mbrapa . Gjendja estetike 7.5/10 . Makines i jan ndrruar vaj filtra dhe filtri gazit . E shes se kam mar EVO . Makina se ka impiantin e gazit ne leje . OKAZION 1900€

  • 069Show phone
  • Durres
  • 30 July 2022
Support Ukraine